logo UE

 

19 września 2019r. (czwartek), godz. 17.00 - zebrania z rodzicami

11

„Wiara we własne siły - kluczem do szczęścia i sukcesu”. Pod takim hasłem 22 listopada w naszej szkole odbyła się VI Gminna Gala Profilaktyki Lokalnej. Uczniowie szkół gminy Pułtusk wzięli udział w konkursie wiedzowym i sportowym.

 

Konkursy rozgrywane były w dwóch kategoriach: kategoria I - szkoły podstawowe kl. IV – VI, kategoria II - kl. VII – VIII szkoły podstawowej i kl. III gimnazjum. Po raz pierwszy do udziału w konkursach zaproszeni zostali Rodzice uczniów. Drużyny reprezentujące poszczególne szkoły wywalczyły następujące wyniki:

 

w kategorii I (kl. IV – VI):
I miejsce PSP 2 w Pułtusku,
II miejsce PSP 1 w Pułtusku,
III miejsce PSP 3 w Pułtusku;

 

w kategorii II (kl. VII – VIII i III gimn.):
I miejsce PSP 2 w Pułtusku,
II miejsce PSP 4 w Pułtusku,
III miejsce PSP w Przemiarowie.

 

Ważnym założeniem gali było inspirowanie uczniów i rodziców do pogłębiania wiedzy z zakresu profilaktyki uzależnień oraz integrowanie wychowawczych działań szkoły i rodziny.
Gratulacje i ogromne brawa dla zwycięzców!